RC1206JR-135M6L
MFR.Part #
RC1206JR-135M6L
JLCPCB Part #
C6379079
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS