SQP15AJB-5R6
MFR.Part #
SQP15AJB-5R6
JLCPCB Part #
C1401283
Description
-55℃~+155℃ 15W 5.6Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS