RC1206JR-132M2L
MFR.Part #
RC1206JR-132M2L
JLCPCB Part #
C20164358
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS