RC1206JR-1082KL
MFR.Part #
RC1206JR-1082KL
JLCPCB Part #
C7276609
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS