RC1206JR-079R1L
MFR.Part #
RC1206JR-079R1L
JLCPCB Part #
C137107
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS