SR0805MR-07120RL
MFR.Part #
SR0805MR-07120RL
JLCPCB Part #
C4045614
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS