RC1206JR-077R5L
MFR.Part #
RC1206JR-077R5L
JLCPCB Part #
C163356
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS