RSF300JT-91-68K
MFR.Part #
RSF300JT-91-68K
JLCPCB Part #
C3426981
Description
-55℃~+155℃ 3W 68kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS