RC1206JR-07680RL
MFR.Part #
RC1206JR-07680RL
JLCPCB Part #
C137124
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS