RC1206JR-07240KL
MFR.Part #
RC1206JR-07240KL
JLCPCB Part #
C137175
Description
-55℃~+155℃ 200V 240kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS