PPN500JT-73-1K1
MFR.Part #
PPN500JT-73-1K1
JLCPCB Part #
C1402216
Description
-55℃~+350℃ 1.1kΩ 5W Wirewound Resistor ±10ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS