RC1206FR-7W4K75L
MFR.Part #
RC1206FR-7W4K75L
JLCPCB Part #
C6263458
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS