AA1218FK-07510KL
MFR.Part #
AA1218FK-07510KL
JLCPCB Part #
C1701395
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS