RC1206FR-7W48K7L
MFR.Part #
RC1206FR-7W48K7L
JLCPCB Part #
C6638827
Description
-55℃~+155℃ 48.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS