RC1206FR-7W30KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206FR-7W30KL
JLCPCB Part #
C6165384
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS