RT0805CRB0716K2L
MFR.Part #
RT0805CRB0716K2L
JLCPCB Part #
C1695030
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 16.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS