RC1206FR-7W2R43L
MFR.Part #
RC1206FR-7W2R43L
JLCPCB Part #
C6165376
Description
-55℃~+155℃ 2.43Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS