RC1206FR-7W28KL
MFR.Part #
RC1206FR-7W28KL
JLCPCB Part #
C5720895
Description
-55℃~+155℃ 28kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS