RC1206FR-7W20RL
MFR.Part #
RC1206FR-7W20RL
JLCPCB Part #
C859156
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS