RC0603FR-07191RL
MFR.Part #
RC0603FR-07191RL
JLCPCB Part #
C185362
Description
-55℃~+155℃ 100mW 191Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS