RC1206FR-132K37L
MFR.Part #
RC1206FR-132K37L
JLCPCB Part #
C6638638
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS