RC1206FR-132K1L
MFR.Part #
RC1206FR-132K1L
JLCPCB Part #
C7038556
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS