RC1206FR-13294RL
MFR.Part #
RC1206FR-13294RL
JLCPCB Part #
C6263375
Description
-55℃~+155℃ 250mW 294Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS