PE2512DKM7W0R012L
MFR.Part #
PE2512DKM7W0R012L
JLCPCB Part #
C1724328
Description
12mΩ 2W Metal Film Resistor ±0.5% ±75ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS