RC1206FR-1322RP
MFR.Part #
RC1206FR-1322RP
JLCPCB Part #
C7276448
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS