RC1206FR-1321K5L
MFR.Part #
RC1206FR-1321K5L
JLCPCB Part #
C7276445
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS