RC1206FR-131K91L
MFR.Part #
RC1206FR-131K91L
JLCPCB Part #
C7336434
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS