SR0402FR-072R2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR0402FR-072R2L
JLCPCB Part #
C6230064
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS