RC1206FR-079R1L
MFR.Part #
RC1206FR-079R1L
JLCPCB Part #
C489002
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS