PT1206FR-070R075L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PT1206FR-070R075L
JLCPCB Part #
C6360276
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS