RC1206FR-077R68L
MFR.Part #
RC1206FR-077R68L
JLCPCB Part #
C488952
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 7.68Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS