HHV-50FT-52-20MY
MFR.Part #
HHV-50FT-52-20MY
JLCPCB Part #
C1394882
Description
-55℃~+155℃ 20MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS