RT2512FKE07475KL
MFR.Part #
RT2512FKE07475KL
JLCPCB Part #
C2141880
Description
-55℃~+125℃ 200V 475kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS