YC124-JR-07180RL
MFR.Part #
YC124-JR-07180RL
JLCPCB Part #
C326870
Description
180Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS