RC1206FR-074K22L
MFR.Part #
RC1206FR-074K22L
JLCPCB Part #
C488826
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS