RC1206FR-0747RL
MFR.Part #
RC1206FR-0747RL
JLCPCB Part #
C137268
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS