RC1206FR-0747K5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206FR-0747K5L
JLCPCB Part #
C137271
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 47.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS