KNP2WSJT-52-8R2
MFR.Part #
KNP2WSJT-52-8R2
JLCPCB Part #
C3489736
Description
-40℃~+200℃ 2W 8.2Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS