RC1206FR-073M6P
MFR.Part #
RC1206FR-073M6P
JLCPCB Part #
C6965369
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS