CFR-50JR-52-11R
MFR.Part #
CFR-50JR-52-11R
JLCPCB Part #
C1743436
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 11Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS