RC1206FR-072M7L
MFR.Part #
RC1206FR-072M7L
JLCPCB Part #
C246048
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS