RC1206FR-072M61L
MFR.Part #
RC1206FR-072M61L
JLCPCB Part #
C488712
Description
-55℃~+155℃ 2.61MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS