RC0805JR-0756RL
MFR.Part #
RC0805JR-0756RL
JLCPCB Part #
C113305
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 56Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS