RC1206DR-0788K7L
MFR.Part #
RC1206DR-0788K7L
JLCPCB Part #
C4057007
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS