RC1206DR-07330KL
MFR.Part #
RC1206DR-07330KL
JLCPCB Part #
C163390
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 330kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS