RC1206DR-0730RL
MFR.Part #
RC1206DR-0730RL
JLCPCB Part #
C4196295
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS