RT0402BRB07240RL
MFR.Part #
RT0402BRB07240RL
JLCPCB Part #
C6668497
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS