RT0805FRE10392RL
MFR.Part #
RT0805FRE10392RL
JLCPCB Part #
C5896440
Description
-55℃~+155℃ 125mW 392Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS