RC0805JR-132K4L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0805JR-132K4L
JLCPCB Part #
C20163562
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.4kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS