RT0603CRE07536RL
MFR.Part #
RT0603CRE07536RL
JLCPCB Part #
C4165717
Description
-55℃~+155℃ 100mW 536Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS